Ești aici > Forum

Forum codul muncii şi litigii de muncă

 Forum întrebări juridice
Bine aţi venit Vizitator   
[Cont nou]  Conectare
Avatar mic
Pune o întrebare Start 10 12 Final
 Codul muncii şi litigii de muncă
SubiecteUltimul mesaj
Recuperarea zilelor nelucratoare
de Cristi2012 pe 01-03-2012
10 postări ● 2881 afișări
Avatar mic
nerina
04-01-2013
Se poate trece din referent III SSD in consilier (S)- ca personal contractual?
de Ioana pe 10-12-2012
1 postări ● 3313 afișări
Avatar mic
adina
10-12-2012
Valoarea unui tichet de masa in 2012
de Roxana pe 03-01-2012
5 postări ● 17129 afișări
Avatar mic
Daniel Popescu
29-08-2012
Conventia civila
de MADA pe 14-02-2012
5 postări ● 9693 afișări
Avatar mic
luana
29-02-2012
Desfacere contract de munca in perioada de proba
de marius83 pe 02-01-2012
5 postări ● 3783 afișări
Avatar mic
RaduLegal
02-01-2012
Pune o întrebare Start 10 12 Final